15/11/18
L M X J V S D
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Mostrando 4 resultados.

ACTIVIDADES / EKINTZAK  -

NOVIEMBRE / AZAROA

5

18:00

+2/16

KLARINETE ETA GANBARA MUSIKA ENTZUNALDIA

Irakaslea: Edurne Zabalo -  Pianojolea: Susana Rincón

5

19:00

Auditorioa

FESTIVAL KURAIA – KURAIA ZIKLOA

ZUKAN TRÍO

6

19:00

+2/16

FLAUTA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE FLAUTA

Irakaslea: Aitor Sarralde-  Pianojolea: Ales Larrazabal

6

18:00

+2/17

PIANO ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE PIANO

Irakasleak: Olga Arrondo eta Elena Cadierno

9

16:00

Auditorioa

INPROBIZAZIO KURTSOA / CURSO DE IMPROVISACIÓN

Irakaslea: Jon Urrutia Monnot

13

16:00

+2/17

BIOLA TAILERRA / TALLER DE VIOLA

Ashan Pillai

14

18:30 eta 19:30

+2/16

GITARRA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE GUITARRA

Irakasleak: Sylvia Gutiérrez eta Jesús Melchor

14

17:30

+2/17

KONTRABAXU ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE CONTRABAJO

Irakaslea: Angel Ituarte -  Pianojolea: Rut Danon

14

19:00

+2/17

KANTU ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE CANTO

Irakasleak: Olatz Saitua, Susana Zabaco eta Haizea Muñoz

Pianojolea: Flora Gómez

15

17:30

+2/16

TRONBOI ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE TROMBÓN

Irakaslea: Iban Guinea – Pianojolea: Maitane Abasolo

15

19:00

+2/16

FAGOT ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE FAGOT

Irakaslea: Ianire Lagunilla – Pianojolea: Amaia López

15

19:00

+2/17

OBOE ENTZUNALDIA – AUDICIÓN DE OBOE

Irakaslea: Aintzane Barona - Pianojoleak: Iñigo Iñurrieta

15

19:00

Auditorioa

DÍA EUROPEO DE MUSICOTERAPIA – MUSIKOTERAPIA EGUNA

16

17:30

+2/16

GITARRA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE GUITARRA

Irakaslea: Jesús Melchor

16

18:00

+2/17

AUDICIÓN DE PIANO – PIANO ENTZUNALDIA

Irakaslea: Ignacio Amann

16

16:00

Auditorioa

INPROBIZAZIO KURTSOA / CURSO DE IMPROVISACIÓN

Irakaslea: Jon Urrutia Monnot

19

19:00

Auditorioa

FESTIVAL KURAIA – KURAIA ZIKLOA

GUILLERMO PASTRANA - BIOLONTXELOA

19

17:30

+2/16

TRONPA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE TROMPA

Irakaslea: Iratxe Granadero – Pianojolea: Rut Danon

19

17:30 eta 19:00

+2/17

BIOLA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLA

Irakaslea: Rosa Gutiérrez, Lorena Nuñez, Loreto Alfonso eta Begoña Urtiaga. – Pianojolea: Maitane Abasolo

19

19:00

+2/16

TUBA ETA GANBARA MUSIKA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE TUBA Y MÚSICA DE CÁMARA

Irakaslea: Mario de Mena

20

15:00

+2/7

BIOLONTXELO KURTSOA / CURSO DE VIOLONCHELO

Irakaslea: Guillermo Pastrana

20

18:00

+2/16

AKORDEOI ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE ACORDEÓN

Irakasleak: Josean Hontoria eta Virginia Cortés

20

17:30 eta 19:00

+2/17

BIOLA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLA

Irakaslea: Rosa Gutiérrez, Lorena Nuñez, Loreto Alfonso eta Begoña Urtiaga. – Pianojolea: Maitane Abasolo

21

18:30

Auditorio

SANTA ZEZILIA KONTZERTUA – CONCIERTO SANTA CECILIA

Alumnos premiados en el Concurso Jóvenes Músicos de Euskadi

Euskadiko Musikari gazteen Lehiketako ikasle sarituak

21

17:30

+2/16

ARPA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE ARPA

Irakaslea: Ane Arteche

21

 

+2/17

CHARLA – MESA REDONDA: Grafías en las Vanguardias

INGE CONDE

26

17:30

+2/17

SAXOFOI ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE SAXO

Irakasleak: Alain Sancho eta Roberto Pacheco – Pianojolea: Mentxu Pierrugues

26

18:00

+2/16

TXISTU ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE TXISTU

Irakaslea: Jagoba Astiazarán – Pianojolea: Eli Gallego

27

18:00

+2/17

PIANO OSAGARRI ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE PIANO COMPLEMENTARIO

Irakaslea: Susana Rincón 

28

19:00

+2/17

GANBARA MUSIKA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE MÚSICA DE CÁMARA

Irakasleak: Aintzane Barona, Ianire Lagunilla eta Edurne Zabalo