ACTIVIDADES / EKINTZAK

 

DICIEMBRE / ABENDUA

2

17:30

+2/16

TXISTU ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE TXISTU

Irakaslea: Maite Sagastibeltza – Pianojolea: Mario Lerena

2

19:00

Auditorioa

SIGMA PROJECT KONTZERTUA / CONCIERTO SIGMA PROJECT

4

18:00

+2/17

PIANO OSAGARRIA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE PIANO COMPLEMENTARIO

Irakasleak: Flora Gómez eta Marian Hermosilla

5

18:00

+2/16

KLARINETE ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE CLARINETE

Irakaslea: Mikel Cortés – Pianojolea: Susana Rincón

5

18:00

+2/17

BIOLA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLA

Irakaslea:Marina Barredo – Pianojolea: Maitane Abasolo

9

18:00

+2/17

BIOLONTXELO ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLONCHELO

Irakasleak: Itziar Atutxa, Itziar Basagoiti eta María Zubicarai

Pianojolea: Iñar Sastre

10

17:00

Auditorioa

PIANO MINTEGIKO KONTZERTUA / CONCIERTO DEL DEPARTAMENTO DE PIANO

11

17:30 eta 19:00

+2/17

BIOLIN ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLÍN

Irakasleak: Carmen Gutiérrez, Fernando Bravo, Ainhoa Agudo, Miren Bustamante, Enrique Campos, Esther Conde eta Tomás Ruti.

Pianojoleak: Iñigo Iñurrieta, Arrate Monasterio eta Marian Hermosilla.

11

17:30

+2/16

ARPA ENZTUNALDIA / AUDICIÓN DE ARPA

Irakaslea: Ane Arteche

13

18:00

+2/16

BIOLONTXELO ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLONCHELO

Irakasleak: Itziar Atutxa, Itziar Basagoiti eta María Zubicarai

Pianojolea: Iñar Sastre

16

19:00

Auditorio

KANTU MINTEGIKO KONTZERTUA / CONCIERTO DEL DEPARTAMENTO DE CANTO

Latinoamerikar musika / Música latinoamericana

16

17:30

+2/17

PIANO ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE PIANO

Irakaslea: Belén Duque

16

18:15

+2/16

BIOLA ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE VIOLA

Irakaslea: Rosa Gutiérrez – Pianojolea: Maitane Abasolo

17

17:30

+2/16

KLABE ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE CLAVE

Irakaslea: Juanma Ibarra

17

18:00

+2/17

PIANO ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE PIANO

Irakasleak: Ales Larrazabal eta Maite Villate

17

19:30

Auditorio

BIG BAND KONTZERTUA / CONCIERTO BIG BAND

Zuzendaria: Alain Sancho

18

18:00

+2/17

KONTRABAXU ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE CONTRABAJO

Irakaslea: Anjel Ituarte -  Pianojolea: Mario Lerena

18

17:00

+2/16

KONPOZIZIO OINARRIAK ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE FUNDAMENTOS DE COMPOSICIÓN

Irakaslea: Olatz Ayastuy

18

18:30

Auditorioa

BANDA ETA SOKA ORKESTRA KONTZERTUA / CONCIERTO DE BANDA Y ORQUESTA DE CUERDA

Zuzendariak: Maite Aurrekoetxea eta Txaber Fernández

19

17:00

-1/31

PERKUSIO KURSTOA / CURSO DE PERCUSIÓN

Irakaslea: Javier Alonso

19

18:30 19:30

Auditorioa

GABONETAKO KONTZERTUA / CONCIERTO DE NAVIDAD

20

17:30

+2/16

TXISTU ENTZUNALDIA / AUDICIÓN DE TXISTU

Irakaslea: Aitor Amilibia

20

18:30

Auditorioa

ORKESTRA SINFONIKO KONTZERTUA / CONCIERTO ORQUESTA SINFÓNICA

Zuzendaria: Maite Aurrekoetxea